امروز: يکشنبه ۳۰ ارديبهشت ۱۴۰۳
آخرین اخبار ارسال شده
دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن صنفی کارفرمایی صنعت ماکارونی استان البرز دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن صنفی کارفرمایی صنعت ماکارونی استان البرز
دعوت به مجمع عمومی عادی سالیانه انجمن صنفی کارفرمایی صنعت ماکارونی استان البرز
[ شرح خبر ]

پیروزی مقتدرانه ائتلاف توسعه پایدار البرز در انتخابات اتاق البرز پیروزی مقتدرانه ائتلاف توسعه پایدار البرز در انتخابات اتاق البرز
براساس نتایج دومین دوره انتخابات هیات نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع ، معادن و کشاورزی استان البرز ده نفر از اعضای ائتلاف توسعه پایدار البرز با رای فعالان اقتصادی بر کرسی های این اتاق نشستند.
[ شرح خبر ]

حمایت انجمن صنفی کارفرمائی صنعت ماکارونی استان البرز از ائتلاف توسعه پایدار البرز حمایت انجمن صنفی کارفرمائی صنعت ماکارونی استان البرز از ائتلاف توسعه پایدار البرز
دبیر کارفرمایی صنعت ماکارونی استان البرز ائتلاف مورد حمایت این انجمن در دومین دوره انتخابات اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی استان البرز را معرفی کرد.
[ شرح خبر ]

رئیس اتاق بازرگانی البرز: خروج از تورم با تولید کالای داخلی میسر می‌شود رئیس اتاق بازرگانی البرز: خروج از تورم با تولید کالای داخلی میسر می‌شود
رئیس اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی استان البرز گفت: خروج از تورم و رکود تنها با تولید و عرضه کالای داخلی میسر می‌شود.
[ شرح خبر ]

زرماکارون مرکز برتر تحقیق و توسعه صنعت کشور شد زرماکارون مرکز برتر تحقیق و توسعه صنعت کشور شد
همزمان با برگزاری چهارمین جشنواره پژوهش و فناوری صنعت، معدن و تجارت شرکت صنعتی زرماکارون بعنوان مرکز برتر تحقیق و توسعه صنعت کشور معرفی و لوح و تندیس ویژه آن را از وزیر صنعت، معدن و تجارت دریافت کرد.
[ شرح خبر ]

دومین جشنواره ملی برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان آغاز شد دومین جشنواره ملی برندهای برتر محبوب مصرف کنندگان آغاز شد
مردم داوران اصلی انتخاب برندهای محبوب
[ شرح خبر ]

گروه زر حامی برگزاری سومین همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه گروه زر حامی برگزاری سومین همایش ملی تعامل صنعت و دانشگاه
سومین همایش ملی "تعامل بین دانشگاه و صنعت " 28 و 29 بهمن ماه به میزبانی استان البرز برگزار خواهد شد.
[ شرح خبر ]

گران کردن ماکارونی، اقدامی غیرمسئولانه است گران کردن ماکارونی، اقدامی غیرمسئولانه است
عضو هیأت مدیره انجمن صنفی صنعت ماکارونی استان البرز که با سهم 80 درصدی از کل تولید، قطب این صنعت در کشور تلقی می‏شود، با تأکید بر ضرورت حفظ حقوق مصرف‏کننده، هرگونه افزایش قیمت انواع محصولات فرمی را اقدامی غیرمسئولانه در برابر جامعه و صنعت برشمرد.
[ شرح خبر ]

1
جدیدترین محصولات شرکت ها
نظرسنجي
اطلاع رسانی اخبار مربوط به صنعت مواد غذایی چقدر مفید است ؟


رای  نتایج
تماس با ما
     
تمامی حقوق این وب سایت متعلق به انجمن صنفی کارفرمایی صنعت ماکارونی استان البرز می باشد .
طراحی و پیاده سازی : شرکت فناوری اطلاعات و ارتباطات راه آفتاب
در حال حاضر شما از مرورگر Internet Explorer نسخه 6 یا 7 استفاده می کنید ، خواهشمند است از نسخه بالاتر این مرورگر استفاده کنید یا مرورگر Mozilla Firefox را که توصیه ما نیز می باشد از اینجا دانلود کنید!